O NAS

Home » O NAS

Firma została założona w 2001 roku, przez Pana Andrzeja Ciechomskiego. Prze te ponad 20 lat skutecznie zorganizowaliśmy już tysiące przeprowadzek, których przebieg nie pozostawiał nic do życzenia.

Nasi doświadczeni fachowcy są bardzo elastyczni i potrafią przystosować się do zmieniających się warunków i nieprzewidzianych sytuacji. Zawsze liczymy się też z opiniami klientów, którzy po skończonej przeprowadzce często rozmawiają z nami na temat tego co według nich funkcjonowało bez zarzutu, a co być może warto poprawić. Między innymi dlatego zasłużyliśmy sobie na opinię firmy rzetelnej, solidnej, przyjaznej i w pełni zaspokajającej wszystkie potrzeby związane z przeprowadzką.

Zaowocowało to tym, że kolejni zadowoleni klienci polecają nasze usługi swoim znajomym, dzięki czemu zostaliśmy już obdarzeni zaufaniem między innymi przez wiele osób publicznych: polityków, dziennikarzy czy artystów.  Naszą główną domeną są przeprowadzki indywidualne oraz przeprowadzki biur Warszawie. Jesteśmy również jednym w niewielu przedsiębiorstw, które na życzenie Klienta potrafi skutecznie zorganizować przeprowadzkę międzynarodową z Warszawy i okolic.

EXPERT PRZEPROWADZKI O NAS

Informacje o nas

Gdzie się znajdujemy?