O NAS

Firma została założona w 2001 roku, przez Pana Andrzeja Ciechomskiego. Prze te ponad 20 lat skutecznie zorganizowaliśmy już tysiące przeprowadzek, których przebieg nie pozostawiał nic do życzenia.

Nasi doświadczeni fachowcy są bardzo elastyczni i potrafią przystosować się do zmieniających się warunków i nieprzewidzianych sytuacji. Zawsze liczymy się też z opiniami klientów, którzy po skończonej przeprowadzce często rozmawiają z nami na temat tego co według nich funkcjonowało bez zarzutu, a co być może warto poprawić. Między innymi dlatego zasłużyliśmy sobie na opinię firmy rzetelnej, solidnej, przyjaznej i w pełni zaspokajającej wszystkie potrzeby związane z przeprowadzką.

Zaowocowało to tym, że kolejni zadowoleni klienci polecają nasze usługi swoim znajomym, dzięki czemu zostaliśmy już obdarzeni zaufaniem między innymi przez wiele osób publicznych: polityków, dziennikarzy czy artystów.  Naszą główną domeną są przeprowadzki indywidualne oraz przeprowadzki biur Warszawie. Jesteśmy również jednym w niewielu przedsiębiorstw, które na życzenie Klienta potrafi skutecznie zorganizować przeprowadzkę międzynarodową z Warszawy i okolic.

O nas Expert Przeprowadzki

Informacje o nas

Gdzie się znajdujemy?

Natalia KowalskaNatalia Kowalska
11:43 21 Apr 24
Panowie bardzo mili i szybko uporali się z przeprowadzka🙂
Adam NowotAdam Nowot
21:05 02 Aug 23
Pełen profesjonalizm.Przeprowadzka bardzo sprawna.Wszystko na czas.Ekipa z doświadczeniem.Zabezpieczenie mebli było perfekcyjne.Polecam.
Dobra ekipa.Panowie znają się na robocie.Fachowo przeprowadzają.Pakują,foliują,zabezpieczają.Sprawnie wynoszą meble,paczki.Kilkakrotnie korzystałem i jestem zadowolony.Bez dwóch zdań,prfesjonaliści.
Ewa Bałac KoślaEwa Bałac Kośla
17:01 01 Jun 23
Podejście i profesjonalizm na najwyższym poziome, cena adekwatna do wykonanej usugi brak ukrytych kosztów. Firma solidna i uczciwa, godna polecenia.
Antosia ZawadkaAntosia Zawadka
21:35 31 May 23
Witam, jeśli szukacie państwo solidnej firmy przeprowadzkowej to serdecznie polecam. Jestem bardzo zadowolona ponieważ wszystko przebiegało sprawnie , panowie bardzo mili i zorganizowani. A ja cena też uczciwa.
Aga AgaAga Aga
09:42 22 Jun 20
Przeprowadzka do tej pory kojarzyła mi się z probemami, pobijanymi meblami i ścianami, a pracownicy wykonujący tę pracę często byli niezadowoleni by nie powiedzieć mocno wkurzeni, aż do momentu, gdy przez przypadek trafiłam na Pana Andrzeja-właściciela firmy Expert-Przeprowadzki.Musiałam skoordynować dwie bardzo duże przeprowadzki firmy i Pan Andrzej zapewnił mnie, że wszystko pójdzie szybko i sprawnie. I tak też się stało!!Jeśli chcesz aby Twoja przeprowadzka biura, mieszkania przebiegła szybko, sprawnie i bez problemów to nie mogłeś trafić lepiej. Pan Andrzej (właściciel firmy) nie tylko zarządza/ koordynuje procesem, ale sam uczestniczy w przenoszeniu wszystkiego!! Fantastyczna firma, wysoka jakość usług i bardzo przystępne ceny. Serdecznie polecam. Zadowolona klientka Ewa:-)
js_loader
Call Now Button