Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małego biura w centrum miasta, czy też masz pod sobą nie jedno, a kilkadziesiąt stanowisk pracy – firma Expert Przeprowadzki posiada w swojej ofercie szereg kompleksowych rozwiązań, których jakość i funkcjonalność przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu Odbiorcy. Przeprowadzki Biur Warszawa to rozwiązanie dedykowane Klientom Biznesowym – mniejszym bądź większym firmom pragnącym szybko, sprawni i terminowo przewieźć wskazane mienie z punktu A do punktu B.

Przeprowadzka biura jeszcze nigdy nie była taka prosta. Jak to działa? Wykwalifikowany personel naszej firmy dołoży wszelkich starań, aby sprostać Państwa wymaganiom. Przeprowadzki Biur Warszawa uwzględniają:

Kompleksowe przygotowanie do przewozu dokumenty czy transportu mebli: szczegółową (bezpłatną) wycenę, przygotowanie zindywidualizowanej oferty, na życzenie Klienta dostawę materiałów do pakowania, ubezpieczenie powierzonego mienia;

Bezpieczny transport na zasadzie door to door: dojazd pod wskazany adres, załadunek wskazanych rzeczy, odpowiednie zabezpieczenie mienia, transport akcesoriów drobnych i mienia gabarytowego na terenie miasta Warszawa, na życzenie Klienta magazynowanie mienia, opiekę doświadczonego pracownika firmy, wypakowanie mienia w wyznaczonym przez Klienta miejscu.

Nad bezpieczeństwem powierzonego nam mienia czuwają wykwalifikowani specjaliści. Zlecenia realizowane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Realizacja usług przeprowadzkowych uwzględnia również: kompleksowe zabezpieczenie ciągów komunikacyjnych, demontaż, a następnie montaż mebli, pakowanie oraz oznaczanie dokumentacji, rozłączanie oraz pakowanie sprzętu biurowego, w tym komputerów, a następnie jego podłączanie, sprzątanie i utylizację akcesoriów niezdatnych do użytku i inne.