PRZEPROWADZKI MIESZKAŃ

Przeprowadzki w warszawie, krajowe i międzynarodowe. Przeprowadzamy biura jak i osoby prywatne.

Przeprowadzki mieszkań prywatnych jeszcze nigdy nie były takie proste! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Firma X posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach prywatnych mieszkań i domów. To, co pragniemy zaprezentować naszym Klientom to szereg kompleksowych usług związanych z przeprowadzkami na ternie miasta stołecznego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie kluczowe usługi związane z szeroko pojętymi przeprowadzkami. Przeprowadzki mieszkań Warszawa obejmują m.in.:

·       Kompleksowe przygotowanie do transportu mienia Klienta: szczegółową (bezpłatną) wycenę, przygotowanie zindywidualizowanej oferty, na życzenie Klienta dostawę materiałów do pakowania, ubezpieczenie powierzonego mienia;

·       Bezpieczny transport na zasadzie door to door: dojazd pod wskazany adres, załadunek wskazanych rzeczy, odpowiednie zabezpieczenie mienia, transport akcesoriów drobnych i mienia gabarytowego na terenie miasta Warszawa, na życzenie Klienta magazynowanie mienia, opiekę doświadczonego pracownika firmy, wypakowanie mienia w wyznaczonym przez Klienta miejscu.

Nad realizacją powierzonych nam zadań oraz bezpieczeństwem Państwa mienia czuwa doświadczony zespół profesjonalistów. Nasi fachowcy z największą przyjemnością wykonają dla Państwa szereg prac związanych z przygotowaniem mienia do transportu, w tym zajmą się demontażem mebli oraz rozłączeniem sprzętu elektronicznego. Usługa przeprowadzki mieszkania Warszawa realizowana jest szybko, sprawnie i terminowo – z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Klienta.