Przeprowadzki mieszkań prywatnych jeszcze nigdy nie były takie proste! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Firma Expert przeprowadzki posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach prywatnych mieszkań i domów. To, co pragniemy zaprezentować naszym Klientom to szereg kompleksowych usług związanych z przeprowadzkami na ternie miasta stołecznego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie kluczowe usługi związane z szeroko pojętymi przeprowadzkami. Przeprowadzki mieszkań Warszawa obejmują m.in.:

Kompleksowe przygotowanie do transportu mienia Klienta:

  • Szczegółową (bezpłatną) wycenę, po którą zapraszamy do kontaktu
  • przygotowanie zindywidualizowanej oferty,
  • na życzenie Klienta dostawę materiałów do pakowania, ubezpieczenie powierzonego mienia;

Bezpieczny transport na zasadzie door to door: dojazd pod wskazany adres, załadunek wskazanych rzeczy, odpowiednie zabezpieczenie mienia, transport akcesoriów drobnych i mienia gabarytowego na terenie miasta Warszawa, na życzenie Klienta magazynowanie mienia, opiekę doświadczonego pracownika firmy, wypakowanie mienia w wyznaczonym przez Klienta miejscu.

Nad realizacją powierzonych nam zadań oraz bezpieczeństwem Państwa mienia czuwa doświadczony zespół profesjonalistów. Nasi fachowcy z największą przyjemnością wykonają dla Państwa szereg prac związanych z przygotowaniem mienia do transportu, w tym zajmą się demontażem mebli oraz rozłączeniem sprzętu elektronicznego. Usługa przeprowadzki mieszkania Warszawa realizowana jest szybko, sprawnie i terminowo – z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Klienta.