TRANSPORT PIANIN

Przeprowadzki w warszawie, krajowe i międzynarodowe. Przeprowadzamy biura jak i osoby prywatne.

Transport Pianin Warszawa to szczególna usługa transportowa (przeprowadzkowa) uwzględniająca profesjonalny, w pełni bezpieczny transport przedmiotów nieforemnych, wielkogabarytowych, w tym również pianin (i fortepianów). Wszystkie prace związane z transportem instrumentów prowadzone są z należytą starannością oraz odpowiednią ostrożnością. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że przewóz pianina jest szybki, sprawny i bezproblemowy.

Jako jedna z niewielu lokalnych firm posiadamy specjalistyczny sprzęt sprzyjający odpowiedniemu przewozowi pianin. Nasza wykwalifikowana kadra nie tylko przetransportuje instrument z punktu A do punktu B (na zasadzie door to door), ale również starannie go zabezpieczy. Mimo dużego ciężaru i nietypowego rozmiaru, gwarantujemy naszym Klientom pełną satysfakcję z wykonanej przez nas usługi. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętym transporcie, w tym przewozie wielkogabarytowych instrumentów muzycznych.

Z największą przyjemnością podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. W skład oferowanych przez nas usług uwzględniających transport pianin wchodzą:

·       Darmowa wycena zlecenia przewozu pianina;

·       Przygotowanie zindywidualizowanej oferty;

·       Kompleksowe ubezpieczenie powierzonego nam instrumentu

·       Zabezpieczenie miejsca pracy, w tym ciągów komunikacyjnych;

·       Spakowanie pianina;

·       Załadunek oraz zabezpieczenie instrumentu tak, by całość dotarła w wyznaczone miejsce bez żadnego obicia czy zarysowania;

·       Transport pianina na terenie miasta Warszawa;

·       Stała, a zarazem kompleksowa opieka doświadczonego fachowca;

·       Wypakowanie pianina.