Transport pianin Warszawa

Przeprowadzki Warszawa » Transport pianin Warszawa

Transport Pianin Warszawa to szczególna usługa transportowa (przeprowadzkowa) uwzględniająca profesjonalny, w pełni bezpieczny transport przedmiotów nieforemnych, wielkogabarytowych, w tym również pianin (i fortepianów). Wszystkie prace związane z transportem instrumentów prowadzone są z należytą starannością oraz odpowiednią ostrożnością. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że przewóz pianina jest szybki, sprawny i bezproblemowy.

Jako jedna z niewielu lokalnych firm posiadamy specjalistyczny sprzęt sprzyjający odpowiedniemu przewozowi pianin. Nasza wykwalifikowana kadra nie tylko przetransportuje instrument z punktu A do punktu B (na zasadzie door to door), ale również starannie go zabezpieczy. Mimo dużego ciężaru i nietypowego rozmiaru, gwarantujemy naszym Klientom pełną satysfakcję z wykonanej przez nas usługi. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętym transporcie, w tym przewozie wielkogabarytowych instrumentów muzycznych.

Z największą przyjemnością podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. W skład oferowanych przez nas usług uwzględniających transport pianin wchodzą:

  • Darmowa wycena zlecenia przewozu pianina;
  • Przygotowanie zindywidualizowanej oferty;
  • Kompleksowe ubezpieczenie powierzonego nam instrumentu
  • Zabezpieczenie miejsca pracy, w tym ciągów komunikacyjnych;
  • Spakowanie pianina;
  • Załadunek oraz zabezpieczenie instrumentu tak, by całość dotarła w wyznaczone miejsce bez żadnego obicia czy zarysowania;
  • Transport pianina na terenie miasta Warszawa;
  • Stała, a zarazem kompleksowa opieka doświadczonego fachowca;
  • Wypakowanie pianina.

Transport pianin Warszawa opinie

Natalia KowalskaNatalia Kowalska
11:43 21 Apr 24
Panowie bardzo mili i szybko uporali się z przeprowadzka🙂
Adam NowotAdam Nowot
21:05 02 Aug 23
Pełen profesjonalizm.Przeprowadzka bardzo sprawna.Wszystko na czas.Ekipa z doświadczeniem.Zabezpieczenie mebli było perfekcyjne.Polecam.
Dobra ekipa.Panowie znają się na robocie.Fachowo przeprowadzają.Pakują,foliują,zabezpieczają.Sprawnie wynoszą meble,paczki.Kilkakrotnie korzystałem i jestem zadowolony.Bez dwóch zdań,prfesjonaliści.
Ewa Bałac KoślaEwa Bałac Kośla
17:01 01 Jun 23
Podejście i profesjonalizm na najwyższym poziome, cena adekwatna do wykonanej usugi brak ukrytych kosztów. Firma solidna i uczciwa, godna polecenia.
Antosia ZawadkaAntosia Zawadka
21:35 31 May 23
Witam, jeśli szukacie państwo solidnej firmy przeprowadzkowej to serdecznie polecam. Jestem bardzo zadowolona ponieważ wszystko przebiegało sprawnie , panowie bardzo mili i zorganizowani. A ja cena też uczciwa.
Aga AgaAga Aga
09:42 22 Jun 20
Przeprowadzka do tej pory kojarzyła mi się z probemami, pobijanymi meblami i ścianami, a pracownicy wykonujący tę pracę często byli niezadowoleni by nie powiedzieć mocno wkurzeni, aż do momentu, gdy przez przypadek trafiłam na Pana Andrzeja-właściciela firmy Expert-Przeprowadzki.Musiałam skoordynować dwie bardzo duże przeprowadzki firmy i Pan Andrzej zapewnił mnie, że wszystko pójdzie szybko i sprawnie. I tak też się stało!!Jeśli chcesz aby Twoja przeprowadzka biura, mieszkania przebiegła szybko, sprawnie i bez problemów to nie mogłeś trafić lepiej. Pan Andrzej (właściciel firmy) nie tylko zarządza/ koordynuje procesem, ale sam uczestniczy w przenoszeniu wszystkiego!! Fantastyczna firma, wysoka jakość usług i bardzo przystępne ceny. Serdecznie polecam. Zadowolona klientka Ewa:-)
js_loader

Transport pianin Warszawa lokalizacja

Transport pianin Warszawa i podobne usługi

Call Now Button